Získejte zpět 2 000 Kč za nákup dálkově ovládané venkovní rolety VELUX

Pokud si u nás v období od 1. 5. do 30. 6. 2015 zakoupíte venkovní roletu VELUX s dálkovým ovládáním na elektrický (SML) či na solární pohon (SSL), obdržíte přímo od společnosti VELUX Česká republika, s.r.o. 2 000 Kč zpět na Váš účet.

velux

Proč si pořídit dálkově ovládanou roletu?

Dálkově ovládaná střešní roleta ochrání vaše střešní okno po celý rok! Jak je to možné?

  • Ochrana proti teplu - Dokáže zachytit dopadající sluneční paprsky dříve než dopadnou na okenní sklo a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících.
  • 100% zatemnění - Zajistí úplné zatemnění i za jasného slunečného dne.
  • Úspora energie - V zimním období zabraňuje úniku tepla a snižuje tepelné ztráty až o 17 %.
  • Ochrana proti hluku - Snižuje vnitřní hluk při dešti i krupobití až o polovinu a vy se tak můžete nerušeně věnovat rozdělané práci nebo v klidu spát.
  • Dálkové ovládání - Ideální řešení pro okna mimo dosah nebo pokud požadujete vyšší komfort ovládání.

Dálkově ovládaná venkovní roleta na solární pohon (SSL)

Je ideálním řešením pro střešní okna manuálně ovládaná nebo solárně poháněná. V místnosti není třeba vést žádné kabely ani zasahovat do rámu/křídla okna. Solární baterie je umístěná v horní části rolety. Plně dobité baterie umožňují cca 100 operací venkovní rolety. V případě vybití baterie je přesto možné roletu vytáhnout (tzv. safety mode). Součástí balení je jednoduchý ovladač. Chytrý dotykový ovladač je možné dokoupit.

Dálkově ovládaná venkovní roleta na elektrický pohon (SML)

Doporučujeme pro okna VELUX INTEGRA® nebo manuálně ovládaná střešní okna doplněná o řídicí systém, který je nutné k roletě zakoupit zvlášť. Chcete-li namontovat elektricky ovládanou roletu na manuálně ovládané střešní okno, musíte dokoupit ovládací systém KUX 110, jehož součástí je i potřebná kabeláž.


Novinky emailem

Zadejte svoji emailovou adresu a budete dostávat vždy čerstvé informace.

Partneři


Copyright © 2015 SUN Professionals s.r.o. TEL: 241 400 491 E-MAIL: info@slunce-stin.cz


statistics NetDirect