Žaluzie, aneb výhra nad sluncem

Žaluzie jsou chytrý vynález, který si stále právem získává oblibu jak ve Vašich domácnostech, tak v kancelářích. Žaluzie horizontální i žaluzie vertikální, zejména však žaluzie venkovní, šikovně dokáží zmírnit žhavé letní slunce, žhnoucí do místnosti na únosnou míru. Nejen že Vám tak poskytnou příjemný stín, ale také Vám odstíní nepříjemné odrazy slunečních paprsků v monitorech Vašich počítačů a na televizních obrazovkách. Žaluzie se dají namontovat prakticky na jakékoli okno a tak nejste omezeni téměř ničím.

vertikální žaluzie

Bez žaluzií je to horké

Znáte to. Venku je žhavý letní den a v rádiu posloucháte zprávy o teplotních rekordech. V místnosti, do které pere slunce, se vzduch ani nehne a ani větrák nedokáže místnost ochladit. Chtělo by to stín pomyslíte si. Jelikož bez žaluzií je téměř nemožné v místnosti vydržet, natož se soustředit na práci. Stejně na monitor není pořádně vidět, jak se v něm sluneční světlo odráží. Před sluncem nemáte úniku a sníte o příjemném chládku, který by Vám poskytnul tolik potřebnou pohodu a alespoň trochu chládku.

horizontální žaluzie

Žaluzie jsou levnější, než klimatizace

Jednoznačnou pomocí pro Vás, jsou v těchto parných dnech žaluzie. Ať vertikální, tak horizontální. Stačí je jen spustit, nebo zatáhnout a v místnosti je ihned krásný stín. Oproti klimatizaci nejsou žaluzie navíc spotřebičem a tak se jedná o velmi levné a spolehlivé zařízení. Dokonce si můžete vybrat i z mnoha různých materiálů, které jsou použity na lamely. Tak se mohou i obyčejné žaluzie, stát krásným doplňkem do interiéru, neboť výběr materiálů i textilií je dnes opravdu velký.

rolety

Krásné i praktické žaluzie
Vybrat si můžete opravdu z mnoha řešení žaluzií a je jen na Vás, které se Vám nejvíce líbí, nebo které se nejvíce hodí do Vaší domácnosti, či kanceláře. Mezi žaluziemi si můžete vybrat:

 

posuvné panelové stěny

Žaluzie mají ještě tu výhodu, že natočením lamel můžete regulovat míru světla v místnosti. A tak pro odstínění nemusíte být v temné místnosti, jelikož postačí úhel lamel, který si zvolíte.
 
Objednejte si žaluzie, budete mít příjemný stín.

Novinky emailem

Zadejte svoji emailovou adresu a budete dostávat vždy čerstvé informace.

Partneři


Copyright © 2015 SUN Professionals s.r.o. TEL: 241 400 491 E-MAIL: info@slunce-stin.cz


statistics NetDirect