Markýzy jsou střechou Vaší terasy
Markýzy si mnozí z vás asi představí především u restaurace, anebo cukrárny, kde všem příchozím poskytují příjemný stín a dělají místo útulnějším a mnohem přívětivějším. Markýzy však báječně umí zastínit Vaší terasu, nebo dokonce balkón v panelovém domě. Vy si tak můžete užít letních dnů, kdy slunce pálí, být venku a přesto se díky markýze vyhnout ostrému slunci, které by Vás především přes poledne a odpoledne nepříjemně pálilo.

chládek pod markýzou

Jen si to představte, sedíte si na terásce Vašeho domečku, nebo na balkónu a i když je venku parné léto, vy si sedíte ve stínu markýzy popíjíte chladný nápoj anebo oblíbenou kávičku. Nad hlavou Vám dělá příjemný stín markýza, jejíž okraje vlají v letním vánku a Vy si užíváte léto jak se patří.
Bez markýzy je to těžké

Chcete si posedět na Vaší terase i v horkém dni, kdy slunce pálí a především přes poledne se na slunci nedá být? Doma vzduch stojí, je tam jako v peci a Vy toužíte posedět venku, kde to alespoň trochu protahuje, jenže najít stín není kde. Slunečník je také třeba neustále posouvat, jak se točí slunce, a navíc je o strach jej nechat venku, aby Vám neulétl když se zvedne vítr. To chce markýzu pomyslíte si, a zasníte se, jaké by to bylo, kdybyste jí měli a představujete si tu úžasnou pohodu. Jenže místo toho Vás polévá pot a slunce neúnavně pere svoje paprsky všude, kam dosáhne a vy se před ním jen obtížně schováváte.

markýza se hodí i na každou terasu a balkon

Markýza, víc než jen stín na terase.

Markýzy, které si získávají stále větší oblibu Vám poskytnou kýžený chládek a Vy můžete zůstat venku i když zrovna v rádiu hlásí aktuální teplotní rekordy. Markýza Vám poskytne skvělé a praktické pohodlí na balkóně, nebo terase u Vašeho domu. Markýza má ale ještě jeden efekt, který mnoho kutilů řeší složitou rekonstrukcí střechy. Markýza namontovaná na stěnu domu, nahrazuje přesah střechy, kterou byste jinak museli vyřešit to, aby Vám slunce nesvítilo přímo do místnosti skrze okna, nebo francouzské dveře.

i večer se budete cítit skvěle pod markýzou se světelnou lištou

 
Tím, že si vysunete markýzu ochladíte i místnost uvnitř, jelikož šikovně a hlavně mnohem levněji, než při stavebním prodlužování přesahu střehy, zabráníte pronikání letního slunce přímo dovnitř. A když je venku nevlídně markýza rovněž dokáže posloužit jako velký deštník. A když není markýzy třeba, snadno jí zasunete a je uklizená. A jaké jsou druhy markýz?
 
 
Vybrat si tak můžete právě tu markýzu, která se Vám nejvíce hodí, nebo nejvíce líbí. Samozřejmostí je velká paleta vzorů tkaniny, takže se markýza rázem stane i dekorativním doplňkem, na který se nebudete moci vynadívat. Váš domov se tak stane mnohem útulnějším a příjemnějším, nejen funkčně, ale rovněž esteticky.
 

Objednejte si markýzu, budete mít stín a pohodu.


Novinky emailem

Zadejte svoji emailovou adresu a budete dostávat vždy čerstvé informace.

Partneři


Copyright © 2015 SUN Professionals s.r.o. TEL: 241 400 491 E-MAIL: info@slunce-stin.cz


statistics NetDirect