20.4.2013 Rady ptáka Loskutáka u nás!

V minulém týdnu proběhlo v naší firmě natáčení populárního pořadu Rady ptáka Loskutáka, který se věnuje nejnovějším trendům v různých oblastech domácích zájmů.

Zájem jejich dramaturgie nyní padl na problematiku stínící techniky, která v těchto dnech jistě přijde vhod. A kam jinam mohli zavítat na tuto reportáž, než ke profesionáům této oblasti, k nám do SUN Professionals!

Celou reportáží provede diváky oblíbený moderátor, jeden ze sourozenecké dvojce, Dalibor Gondík. Reportáž bude směřovat, jak na vnitřní, tak i venkovní stínící techniku a pár slov padne např. i o markýzách.

Pořad bude začínat pravidelně, jako každý týden, v sobotu 20.4.2013 od 18,05hod. Podle plánu by naše reportáž o protisluneční ochraně měla být zařazena na začátek pořadu, takže si nás nezapomeňte naladit na TV Nova!

 

O pořadu:

"Pták Loskuták poprvé přiletěl na televizní obrazovky v roce 2001. Od počátku pořad Rady ptáka Loskutáka uvádějí se svým osobitým vtipem a energií sehraní sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi.

Reportáže uvádějí také Standa Berkovec, Klára Doležalová a Tomáš Krejčíř.

Tým tvůrců Rad ptáka Loskutáka pro vás vyhledává nové trendy a nápady z oblasti kutilství, zahradničení, úpravy bytu a domu, vaření, domácích zvířat, koníčků, atd."

 


Novinky emailem

Zadejte svoji emailovou adresu a budete dostávat vždy čerstvé informace.

Partneři


Copyright © 2015 SUN Professionals s.r.o. TEL: 241 400 491 E-MAIL: info@slunce-stin.cz


statistics NetDirect